Nlogo İstanbul’daki 63 dükkanın yarısından fazlası satıldı!

Özyurtlar İnşaat tarafından açık artırmayla satışa sunulan Nlogo İstanbul’un cadde dükkanlarının yarısından fazlası satıldı. Dükkanlar bir saat içinde tükendi.

Nlogo İstanbul projesindeki cadde dükkanlarının satışı Eskidji Müzayedecilik’in Yenibosna’daki merkezinde düzenlenen açık artırmayla yapıldı.

Muhammen bedeli 419 bin TL olarak belirlenen cadde dükkanlarına yoğun ilgi geldi. Nlogo İstanbul’daki 63 dükkanın yarısından fazlası satıldı.

 

Kalan dükkanların satışları için görüşmeler satış ofisi üzerinden devam ediyor, pazarlıklar sürüyor.

Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Esenyurt’un en merkezi noktasında hayata geçirdiğimiz ‘Nlogo İstanbul’ projemizin cadde dükkanları sahiplerini buldu. Daha önceki satışlarımız gibi Nlogo cadde dükkanlarında da hedefimizi gerçekleştirdik ve 1 saatte yarısından fazlasını sattık. Açık artırmaya katılarak satın alma yapanlar ‘yılın en karlı yatırımı’nı gerçekleştirmiş oldu. Satış sonrası teslimlerin hemen gerçekleştiği açık artırmada muhammen bedeller ‘yüzde 50 indirim’ ile belirlendi ve vadeli teklifler için de ‘yüzde 20’ peşin ödeme’ ile şirket bünyesinde 48 ay taksit imkânı sağlandı” dedi.

444 45 45
www.ozyurtlarholding.com
www.eskidji.com