Hakkımızda
Tarafsız ve doğru habercilikten asla ödün vermeyen emlaktagundem.com ekibi 2015 yılında TK EMLAK YAYINCILIK bünyesinde yayın hayatına başladı.
Emlaktagundem.com; Yurt içi emlak gündemine dair güncel olarak haberler sunmak ve internet kullanıcılarını kolay şekilde doğru emlak haberlerine ulaştırmak amacıyla oluşturulmuş emlak portalıdır. Yurt içerisinde yer alan emlak projelerine yönelik bilgiler sunulmaktadır.
Benimsediğimiz tarafsız habercilik politikası ile birlikte haberlere konu olan olaylar veya haberlerde adı geçen şahıs, kurum ve kuruluşlara tarafsızlık ile yaklaşılmaktadır. Asla yapılan emlak haberleri üzerinden manipülasyon yaratmak, haberleri değiştirmek ve farklı bir algı yaratmak gibi bir niyet içerisinde olmamız mümkün değildir.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tamamı ile uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü bilgi, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile, ne Türkiye’yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz. Bizler bir nevi postacıyız. Görevimiz postayı alıcısına zamanında ulaştırmaktır. Bunun dışında “halkı aydınlatmak”, “halka yol göstermek”, “hükumeti yola getirmek”, “toplumu düzeltmek” gibi görevlerimiz yoktur.
.....