Greenist Teras ön satışta! Yeni proje!

 

Greenist Teras projesi 472 metrekare teras alanı ve güneş dairelerle İstanbul Güneşli’de inşa ediliyor. Proje Saray Grup imzasını taşıyor.

Saray Grup Greenist projesinden sonra Greenist Teras projesi için hazırlıklara başladı. Greenist Teras projesi Atatürk Havaalanı, E-5 ve TEM otoyolu ile Ataköy-İkitelli metro istasyonuna yakın mesafede yer alıyor.

2019 yılının ilk çeyreğinde başlaması planlanan Greenist Teras projesinde ön satışlar başlıyor. Ev sahibi olmak isteyenler 31 Mayıs 2018 tarihine kadar yararlanabilecek.

Greenist Teras 48 dairelik butik proje olarak hayata geçiriliyor. Greenist Teras’ta, 120 metrekarelik 2+1 ve 160 metrekarelik 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Tek bloktan meydana gelen projenin alt katı ise alışveriş keyfi sağlayacak mağazalara teslim edilecek.

Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı, Greenist TERAS’ı şöyle anlattı: “Kalabalık bir şehirde, yoğun bir tempo ile hayatlarımızı sürdürüyoruz. Herkesin hayali sabah evinde taze ve doğal ürünlerle kahvaltı yaparak güne başlamak, temiz havayı içine çekebilmek ve ailesiyle vakit geçirebileceği keyifli bir sosyal alana sahip olmak. İlk projemiz Greenist’i bu ihtiyacın bir ürünü olarak hayata geçirdik. Greenist çok sevildi ve ilgi gördü, projenin tamama yakını şimdiden doldu. Aynı ihtiyaçlara farklı bir yanıt olarak sunduğumuz butik projemiz Greenist TERAS için de ön satışlarımıza başlıyoruz, bu projemizin de benzer şekilde yoğun ilgi göreceğine olan inancım tam.” İstanbul’un hızla gelişen ve her geçen gün daha da değerlenen Güneşli bölgesindeki en işlek cadde üzerinde yer alan Greenist TERAS, özel konumuyla dikkat çekiyor. Atatürk Havaalanına 6,5 km., E-5 otoyoluna 6 km, TEM otoyoluna ise sadece 5,5 km. mesafede yer alan proje, 2019 yılında yapımı tamamlanması beklenen Ataköy-İkitelli Mimar Sinan Metro İstasyonu’na ise sadece 700 metre mesafede yer alıyor.

 

 

Web: www.greenist.com.tr