Bahçeşehir Royal Ayrancılar’da satışlar başladı! Yeni proje!

İzmir Torbalı’da Şehru İnşaat tarafından hayata geçirilen Bahçeşehir Royal projesi 44 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede daire satışları başladı.

Milliyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; Şehru İnşaat, İzmir’in yeni çekim merkezi Torbalı-Ayrancılar’da yepyeni bir proje hayata geçiriyor. Şehru İnşaat’ın İzmir’deki ilk yatırımı olan Bahçeşehir Royal, bölgenin eşsiz doğası eşliğinde huzurlu ve konforlu bir yaşam sunuyor.

Bahçeşehir Royal projesi 6 blokta toplamda 340 daire ve 8 dükkândan meydana gelecek.

Şehru İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şehnaz Aybar, Proje’nin, geniş peyzaj alanları, sosyal tesisleri, kafeteryaları, restoranları ve ticari alanlarıyla dikkat çektiğini dile getirdi. Modern yaşamın tüm detaylarını içinde barındıran Bahçeşehir Royal’de lüks, prestij, sosyal ve doğal yaşamın bir arada olacağını belirten Aybar, “Bu özel proje, sadece fiziksel bir yaşam alanı değil, aynı zamanda sosyal mekân özelliği de taşıyacak. Doğayla iç içe ortamdaki havuzu ve geniş bahçeleri ile dikkat çekecek Bahçeşehir Royal’de sıcak komşuluk ilişkileri ve geleneksel mahalle kültürü, modern mimari içerisinde yeniden canlanacak” dedi.

Şehru İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Seda Mercan, konutların İzmir’in inşaat sektöründe cazibe merkezi haline geldiğini belirtti, “O yüzden buradayız. Torbalı Ayrancılar’daki bu projemizin ardından Bornova ve Ulukent’te de yeni yatırımlarımız olacak” dedi. Metrekarenin kendileri için önemli olduğunu söyleyen Mercan, “Çünkü yaşam alanları yapıyoruz. Sosyal ve yeşil alanlarımızın geniş olmasına özen gösteriyoruz. Sakinliği arayan İzmirliler ile özellikle İstanbulların projemize olan ilgisi yoğun. Konutlarımızın yüzde 30’unu şimdiden sattık. 2019 yılının Haziran ayında teslim etmeyi planlıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Web: http://www.bahcesehirroyal.com/