ABD’li yüzücü Michael Phelps’in 2.5 milyon dolarlık malikânesi!


Michael Phelps

ABD’li yüzücü Michael Phelps’in yeni aldığı Arizona’daki 2.5 milyon dolarlık (yaklaşık 7,5 milyon TL) malikânesinin fotoğrafları ortaya çıktı.
Rio olimpiyatlarından 5 altın madalya ve 1 gümüş madalyayla dönen 31 yaşındaki ABD’li yüzücü Michael Phelps’in yeni aldığı Arizona’daki 2.5 milyon dolarlık (yaklaşık 7,5 milyon TL) malikânesinin fotoğrafları ortaya çıktı.

11


5 yatak odası olan ve yaklaşık 600 metrekarelik bir alana yayılan muhteşem ev, Paradise Valley bölgesinde yer alıyor. Camelback Dağları manzaralı evin kendine ait muhteşem bir bahçesi ve dört adet şöminesi var.

22

Geçtiğimiz sene sonlarına doğru satın aldığı evine nişanlısı Nicole Johnson’la birlikte taşınan ünlü yüzücü, mayıs ayında doğan oğlu Boomer’ı bu evde büyütüyor.

33

Rio Olimpiyatları’yla birlikte bugüne kadar kazandığı madalya sayısını, 23’ü altın olmak üzere toplam 28 yapan ünlü yüzücü Phelps, geçtiğimiz günlerde ‘Artık kariyerimi bitirmek istiyorum. Oğlum ve nişanlımla bir aile kurup yaşamak istiyorum. Bu evle birlikte hayatımda yeni bir dönem başlamasını istiyorum’ demişti.

55

İşte Phelps’in sade ve şık döşediği olağanüstü evinden nefes kesen fotoğraflar…

44

66

88

99
Hürriyet

, ,